הזמיני היום פאה מדהימה משלך!

03-562-5115

אודות

יהודית ברגמן עוסקת כבר למעלה מעשר שנים בייצור ועיצוב פאות יוקרה בהתאמה אישית לכל לקוחה ובשירות VIP הכולל הכל: החל מבחירת השיער, בניית הפאה ועיצובה על ראש הלקוחה, סירוק, שדרוג, צבע, תוספות וכל מה שצריך כדי שכל פאה תיראה מושלם ותותאם במדויק לאישה החובשת אותה.

את דרכה המקצועית החלה יהודית בגיל צעיר מאוד עם כישרון מולד שהפך למקצוע לחיים.

לאחר נישואיה פתחה יהודית סלון עצמאי בטאץ' ייחודי משלה החורט על דגלו מצוינות ללא פשרות ומשרת קהל של מאות לקוחות צעירות ומבוגרות מכל רחבי הארץ.

הידע העצום שצברה יהודית, ההבנה המעמיקה וההשתלמות בטרנדים העולמיים בעיצוב, לצד הכישרון האומנותי וידי הזהב המיומנות הפכו את הפאות שלה למותג מבוקש ולהיט בקרב כלות, מחותנות ונשים צעירות המבקשות להשקיע ברכישת פאה חדשנית, שווה ואיכותית שתיראה מעולה לאורך זמן ותחמיא להן בכל מצב.

100% מלקוחות הסלון יוצאות מרוצות ומאושרות עם פאת החלומות שלהן – בכל סגנון, דגם ותקציב מבוקש ומפיקות את מקסימום התוצאה מההשקעה שלהן.

הסלון של יהודית מספק ללקוחותיו פאות איכותיות מדהימות ביופיין בייצור עצמי מוקפד ובהתאמה אישית מלאה שנותנת מענה מושלם לכל אישה בכל גיל ובכל סגנון המעוניינת בפאה מעולה ויפה בקו צעיר ודינמי.

הסלון המפואר מכיל חדר המתנה רחב ידיים עם פינת קפה מפנקת, חדר VIP בו מקבלת יהודית את לקוחותיה אחת אחת בשירות אישי ודיסקרטי ומקדישה להן את כל הזמן שיידרש עד לתוצר המושלם, וחדר נפרד לסירוקי פאות על ידי פניסטיות מקצועניות שהוכשרו על ידה.

החזון של יהודית הוא להמשיך להוביל, להתפתח ולהנגיש לנשים מהגזר הדתי\חרדי פאות בסטנדרט מקצועי גבוה הוט קוטור, לייצא פאות בייצור אישי לכל פינה ברחבי הארץ ובנקודות מכירה בחו"ל ולהיות חלק בלתי נפרד ממסע הקניות של כל כלה בישראל.

דילוג לתוכן